Brusky

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nové Profi - Xtreme Drill 3 Zobrazit větší

Profi - Xtreme Drill 3

5996487004042

Nový produkt

Bruska Xtreme Drill 3. je přístroj vyrobený výrobcem stomatologických přístrojů a nástrojů, což svědčí o její výborné kvalitě. Bruska Xtreme Drill 3. je právě díky kvalitnímu vnitřnímu zpracování pera, z velmi odolných materiálů, velice spolehlivé zařízení.Více informací

4 900,00 Kč s DPH

Více informací

Bruska Xtreme Drill 3. je přístroj vyrobený výrobcem stomatologických přístrojů a nástrojů, což svědčí o její výborné kvalitě.

Díky dlouhé rotační ose ložiska je bruska Xtreme Drill 3. mimořádně silná a zcela bez rezonancí. Čtyři kovová ložiska zaručují tichou a hladkou práci. Bruska Xtreme Drill 3. je právě díky kvalitnímu vnitřnímu zpracování pera, z velmi odolných materiálů, velice spolehlivé zařízení.

Díky rychloupíná lze vyměnit frézu velice jemným, lehkým tahem. Samozřejmostí je možnost přepínání pravého a levého chodu, možnost nastavení rychlosti v rozmezí 0-30 000 otáček. Možnost přidání nožního pedálu.

Dlouhá životnost – odolné komponenty, přesná montáž a pravidelná čištění vám zabezpečí velmi dlouhou životnost.

Doporučení : Bruska, stejně jako všechny její části musí být udržovány v čistotě. Odšroubujte zadní část hlavy stroje a vyčistěte nahromaděný prach. Je-li údržba zanedbána, hrozí možnost poškození brusky.

Bruska je dodávána bez vyobrazených fréz.

Nožní pedál lze objednat samostatně.

Práce s bruskou. pdf

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Profi - Xtreme Drill 3

Profi - Xtreme Drill 3

Bruska Xtreme Drill 3. je přístroj vyrobený výrobcem stomatologických přístrojů a nástrojů, což svědčí o její výborné kvalitě. Bruska Xtreme Drill 3. je právě díky kvalitnímu vnitřnímu zpracování pera, z velmi odolných materiálů, velice spolehlivé zařízení.Příslušenství