Mosaic Crystal Liquid

Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Mosaic Liquid white_4ml Zobrazit větší

Mosaic Liquid white_4ml

31881

Nový produkt

Dekorativní tekutina s praskajícím účinkem

Více informací

155,00 Kč s DPH

Více informací

MOSAIC CRYSTAL LIQUID/Nail Artový Liquid s praskajícím efektem 

Zažijte naše jarní odstíny Mosaic Crystal Liquid. Použijte ji ve světlé nebo třpytivé barvě a nechte tekutinu vytvořit vzor. Pokud chcete menší praskliny, naneste tenkou vrstvu laku, nebo pokud chcete větší, velkolepější vzor, doporučujeme mírně silnější vrstvu.

Návod na použití:

  1. Vytvořte nehet obvyklým způsobem,poté aplikujte jako podklad Vámi vybranou výpotkovou barvu (jakýkoliv 3step CrystaLac nebo color gel/výpotkovou gelovou barvu; CN tip: výběrem glitrové barvy jedinečný efekt) a vytvrďte v UV/LED lampě.
  2. Pokud použijete bezvýpotkovou barvu,pak na ni naneste gel jako podklad,který Vám vytvoří požadovaný lepkavý povrch (např.: Compact Base Gel Clear,Pro Foil Gel Clear),který je nezbytný pro aplikaci Mosaic Crystal Liquidu.
  3. Naneste 1 vrstvu Mosaic Crystal Liquidu a vyčkejte než na vzduchu zaschne,zabere to 2-3 min. v závislosti na tloušťce aplikované vrstvy. Použitím lampy a ventilátoru proces schnutí urychlíte. (Pokud nanesete silnou vrstvu,výsledkem bude větší popraskání.Pokud nanesete slabší vrstvu,popraskání bude drobnější.)
  4. Úplné zaschnutí je tehdy,kdy je celý aplikovaný povrch popraskaný,poté opilujte hrany volného okraje a nehet zatopujte ve dvou vrstvách Cool Top Universal Gelem a zaobalte jím i hrany volného okraje.
Upozornění:
Mosaic Crystal Liquid je materiál na sušení na vzduchu, proto nenechávejte lahvičku otevřenou dlouhou dobu a skleněné hrdlo lahvičky po použití vždy otřete. Lahvičku skladujte pouze ve svislé poloze.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mosaic Liquid white_4ml

Mosaic Liquid white_4ml

Dekorativní tekutina s praskajícím účinkem