Royal

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Nové R181 ROYAL gel 4,5 ml Zobrazit větší

R181 ROYAL gel 4,5 ml

33799

Nový produkt

Crystal Nails

250,00 Kč s DPH

Více informací

Nejmódnější odstíny Royal Gelů podzimní sezóny! Klasické, nadčasové barvy, které se objevují každý podzim ve světlejších i tmavších odstínů. Nejjemnější barvou je R178 Lupina lesní, neváhejte ji doporučit milovníkům jemnějších barev. Rubínová romantika R179 je přinejmenším stejně smyslná jako krásný červený odstín Polního máku R180. A Mahagon R181 okamžitě uchvátí každého i v těch nejsmutnějších dnech.

Není náhodou, že Royal Gels jsou každou sezónu obklopen nepřerušeným nadšením, protože se s ním nejen snadno pracuje, ale také jsou velmi odolný a dokonale krycí v jedné vrstvě.

ROYAL Gely Vám ušetří až třetinu času !! Namísto současného třívrstvého použití barevných gelů (dvě vrstvy barevných gelů, jedna vrstva lesku) pouze jedna vrstva a je HOTOVO!!


Není náhoda, že oblíbenost Royal Gelů se nezmenšila a nadšení se zvyšuje každou sezónu, protože se s nimi snadno pracuje, ale také jsou odolný a krycí již v jedné vrstvě.
 

Doba vytvrzení: UV lampa 2-3 minuty, LED lampa 1-2 minuty
                                                                                        

Jsou vysoce pigmentované, takže jsou krycí v jedné vrstvě (nebo dvěma tenkými). Po vytvrzení je povrch dokonale suchý a lesklý.

Pokud chcete docílit dlouhotrvajícího lesku, pak použijte vrchní lesky Top Seal Light gelEasy Off Top gelCOOL Top gel, které jsou pro ně určeny. Vrchním leskem fixujte jen extrémně namáhané ruce (např. kadeřnice, servírky, uklizečky apod.) - barvu zdrsněte brusnou kostkou a zaleskujte.

Kvůli své pigmentaci je Royal Gel také vhodný pro ruční malbu belem: buď pro tenké linie, stínování nebo gelové malování.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

R181 ROYAL gel 4,5 ml

R181 ROYAL gel 4,5 ml

Mahagon


Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook